Výměna řidičského průkazu

• Od: Kepty ( ) Výměna řidičského průkazu
    Dobrý den.Žiju,a pracuji v ČR 11 let,mám tady trvalej pobyt,ale skončila mi platnost řidičského průkazu vydaného na Slovensku.Mám nárok vyměnit si průkaz za českej? Děkuji za odpověď.

Vloženo 6. listopadu 2014 (18:44) uživatelem Kepty ( ) z IP adresy 178.209.XXX.XX
    • Od: Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: Výměna řidičského průkazu
      No mám obavu že budete muset obnovit na Slovensku nebo minimálně nějaký výpis ze Slovenska , teprve pak Vám vydají ŘP český .

Vloženo 7. listopadu 2014 (12:43) uživatelem Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Výměna řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.