Poděkování a doporučení

• Od: Verča Krejčová ( ) Poděkování a doporučení
    Autoškola Soumar? Jak jinak to napsat než-Bomba! p. Šebesta a p. Soumar- nejlepší, nejsrandovnější hodiny.. choďte na teorie! Vyplatí se to jak Vám, tak uděláte radost i jim.. P. Šebesta- můj instruktor v autě- Skvělí přístup, skvělé vysvětlení ovládání vozidla- samozřejmě to chce se učit. Lepšího učitele jsem si už ani přát nemohla. Byla jsem nadevše spokojená a ještě dlouho a ráda na ten čas budu vzpomínat :-) Tuto autoškolu budu doporučovat i nadále svým známým. Tímto ji doporučuji i vám. Každopádně jim moc děkuji!

Vloženo 13. listopadu 2014 (12:58) uživatelem Verča Krejčová ( ) z IP adresy 85.71.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Poděkování a doporučení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.