Zastavení na přechodu v křižovatce

• Od: XY ( ) Zastavení na přechodu v křižovatce
    Zdravím, zajímalo by mě to jak je to se zastavením na přechodu pro chodce který je umístěn v křižovatce. Jako řidič musím vidět do křižovatky a bez zastavení na přechodu v některých situacích nic nemůžu vidět.

Vloženo 25. listopadu 2014 (14:42) uživatelem XY ( ) z IP adresy 195.113.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Zastavení na přechodu v křižovatce
      Muzu "zastavit vozidlo" ,z pravidel to je neco jineho nez zastavit a stat ....! Takze si klidne "zastavte vozidlo" v miste naleziteho rozhledu .

Vloženo 25. listopadu 2014 (18:49) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zastavení na přechodu v křižovatce v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.