Vysvětlení studentům této autoškoly

• Od: Martin Hájek ( ) Vysvětlení studentům této autoškoly
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Svobodová, Praha 6

Vážení studenti,

rád bych uvedl na pravou míru, můj odchod a ukončení činnosti v autoškole Svobodová. Paní majitelka tvrdí, že jsem neustál neúspěch mých žáků u posledních zkoušek. Po její mnohaleté praxi to vypadá, že tento neúspěch neustála právě ona. Nepravdivě informovala studenty nejen na teorii v autoškole, ale i externí „studenty“ kteří byli na školení odborné způsobilosti řidičů (profesních průkazů, pro řidiče profesionály). Ti nemají se zkouškami nic společného !!!!!!!

Hlavním důvodem byl neprofesionální přístup a řešení interních věcí před studenty, ale i chování majitelky, jako byly výhrůžné sms zprávy o zavření autoškoly nebo šíření nepravdivých informací, pomluv a dalších věcí.

Myslím, že nervozita u zkoušek udělá svoje u každého z nás. Jen pro zamyšlení, je zajímavé, že studenti, kteří absolvovali zkoušku se mnou od roku 2010 nebo s kolegou, převážně uspěli, ale po boku paní majitelky u poslední zkoušky záhadně neuspěly. Dále si kladu otázku, jak je možné, že studenti neuspěli také u posledních písemných testů ( výuka teorie) kterou vyučuje paní Svobodová. Sama svůj neúspěch nikde nekomentuje.

Pro zájemce mám k nahlédnutí komunikaci ve formě zpráv sms.

Vloženo 12. března 2015 (00:12) uživatelem Martin Hájek ( ) z IP adresy 94.113.XXX.XX
    • Od: Miroslav Špinka ( ) RE: Vysvětlení studentům této autoškoly
      Tento příspěvek nepatří k mé Autoškole.Žádnou Svobodovou neznám.A Takovéto promlémy u nás rozhodně nejsou.

Vloženo 14. března 2015 (12:27) uživatelem Miroslav Špinka ( ) z IP adresy 78.45.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Spinos, Dobřichovice - http://autoskola-spinos.webnode.cz/

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vysvětlení studentům této autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.