plynovy pedal u lektora

• Od: ferry plynovy pedal u lektora
    Zdravim Vas, chtel bych se zeptat, zda- li muze mit lektor u sebe na spolujezdci plynovy pedal. Nikde jsem to neslysel, resp. nikdy jsem se s tim nesetkal. Nicmene sestre vjizdel do kruhace s tim ze se musi vlezt mezi autobus a cyklistu a dalsi vyhrocene situace. Diky za odpoved.

Vloženo 13. března 2015 (13:40) uživatelem ferry z IP adresy 194.203.XXX.X
    • Od: Miroslav Špinka ( ) RE: plynovy pedal u lektora
      Ano může.Dělá se to zřídka, ale ze zákona to jde.

Vloženo 14. března 2015 (12:24) uživatelem Miroslav Špinka ( ) z IP adresy 78.45.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Spinos, Dobřichovice - http://autoskola-spinos.webnode.cz/
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: plynovy pedal u lektora
      Ano muze . . spojka / brzda standartne a plyn si nekdo taky necha nainstalovat.

Vloženo 13. března 2015 (19:33) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek plynovy pedal u lektora v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.