"co zakaznik snese":D

• Od: Ing. František Stránský ( ) "co zakaznik snese":D
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Letná, Praha- Holešovice

mala reakce k zakyni ze dne 18.3.

ceny opravnych ZKOUSEK jsou /opravdu/ zajimave, hlavne pro provozovatele-:), dle meho nazoru je predvedeny zak obrazek "ucitele", t.j. autoskoly,???,asi ne vzdy TO plati-:), ale zaci si maji pravo vybrat,..., tak si pak NESTEZUJTE-:),

ted VAZNE, dle meho nazoru, NE FEROVE jednani,...u /soukrom. nazor/, v Praze odviram pobocku, za opravne ZK. budeme uctovat cca tretinove ceny, ..., vejhazov je /vetsinou/ chyba, nekdy mozna umyslna ze strany AS, ???-:), a vydelame na tom, ze?????

preji hezky den-:)

Vloženo 21. března 2015 (00:27) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: Pavel Plzenský ( ) RE: "co zakaznik snese":D
      Vážený pane, každá autoskola má nastaveny ceník dle svého uvážení. Konkrétně slecna Dvořáčková se kterou jsem jel poslední a to čtvrtou zkoušku vůbec nevěděla ze ma dat přednost v jízdě pri odbočování doleva a v okamžiku , kdy to těsně před protijedoucim vozidlem poslala do protisměru a ja v ramci možnosti jenom přidal plyn, abychom se nesrazili a byly rychle pryč jsem se slečny jen tak zeptal kdo mel přednost a jeji odpověď potvrdila skutečnost, neb zněla "MY", to už stejně měla konec zkoušky a komisar ji pouze dovedl do míst kde probehlo střídání. Tedy ma otázka byt měla jak slecna líčí jeji psychorozhozeni stejně neměla vliv na výsledek zkoušky. Toť vše.

Vloženo 21. března 2015 (10:38) uživatelem Pavel Plzenský ( ) z IP adresy 46.135.X.XX
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: "co zakaznik snese":D
        preji hezky den a jen opakuji, ze predvedeny zak ke ZK, je obrazek "vyuky v autoskole", nehodnotim Vase reakci pri zaverecne ZK, byla POCHOPITELNE na 100 pro, ale proc byla takto pripravena zacka predvedena na ZK, TO uz je otazka jina,???, muj soukr. nazor,..., nebylo by lepsi mene zdatne "absolventce kursu" doporucit nekolik kond. jizd,????, nez ji nechat vyhodit a platit a platit a jeji sebevedomi pujde do pred...,????, nebo nebyla pripravena na ZK????, a PAK TAM NEMELA CO DELAT????-:)

pochopielne ceny v AS jsou soukromou veci, proti tomu nic nenamitam, byl TO jen muj soukr. nazor, nic proti Vam nemam a preji at se dari-:), myslim TO FAKT uprimne, -:)

Vloženo 22. března 2015 (23:31) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
        • Od: Pavel Plzenský RE: RE: RE: "co zakaznik snese":D
          Bohužel je to stále obehrana písnička. Ne každému zakovi stačí počet hodin daný ve výcviku. Slecna měla tak jako každy žák nabinutu možnost jízd navíc me svému zdokonalení. Tak jak to nejméně v 70 procentech případu bývá, nechtěla, neb cena jízd se zdála vysoká a již prý za výcvik zaplatila dost. Proste jsou lidi, kteří na zkoušku chodí a jak se často i stane, Komisar jim zkoušku potvrdí už třeba jen proto, ze neni misto pro další razítko, nebo ho žákyně proste ukecá. Každy Komisar je prece jenom člověk. Potom je samozřejmě vina autoškoly, ze žáky řádně nepripravi na zkoušku, ale jak to ma v praxi udelat, když žaka proste do jízd nutit nemůže a jiným způsobem se to nenaučí. Nyní na posledních zkouškách jsem mel slečnu, která si zaplatila jizdu před zkouškou a jel jsem s ni. Byla to zhruba pata vyučovací hodina to co předvedla. Samozřejmě jsem ji pri zkoušce nedával žádnou šanci. No a vysledek? Prospěla se slovy komisaře. Když ji to nedám ja tak nikdo a ona se to praxi naučí. Co dodat........

Vloženo 23. března 2015 (07:05) uživatelem Pavel Plzenský z IP adresy 78.45.XXX.XXX
          • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: RE: "co zakaznik snese":D
            jj, souhlasim s Vami,..., mate pravdu, verim, ze sem nebyl "protivny",rad Vas nekdy v Praze uvidim a at se dari-:), a pevne NERVY, zatim:D

Vloženo 25. března 2015 (04:59) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
            • Od: Pavel Plzenský RE: RE: RE: RE: RE: "co zakaznik snese":D
              Nene v pohodě. Každá mince ma dve strany. A jak se říká pravda leží uprostred. At vam podnikání mezi dalšími 200 autoskolami v Praze funguje.
              Mějte se.

Vloženo 25. března 2015 (07:07) uživatelem Pavel Plzenský z IP adresy 78.45.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek "co zakaznik snese":D v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.