Lékařský posudek

• Od: Honza (jan******ech@gm****com) Lékařský posudek
    Dobrý den, jsem ze Slovenska a chci si udělat řidičský průkaz v ČR v Praze kde studuji. Pobyt v ČR mám, ale jelikož mám doktora na Slovensku (od kterého lékařský posudek mám) mě nechtějí v ČR uznat. Když jsem se zkoušel ptát u lékařů v ČR, tak mě řekli, že neregistrovaným pacientům lékařský posudek nevystavují. Co v takové situaci mám dělat?

Děkuji za odpovědi.

Vloženo 9. května 2015 (13:14) uživatelem Honza (jan******ech@gm****com) z IP adresy 176.114.XXX.XXX
    • Od: Jaroslav Němec ( ) RE: Lékařský posudek
      Lékařský posudek musí být vydán v ČR. Mám ve své autoškole dost studentů ze zahraničí i ze Slovenska ale nebyl nikdy problém s vydáním posudku od českého lékaře. Zkuste se zeptat u jiného praktického lékaře.

Vloženo 1. června 2015 (12:29) uživatelem Jaroslav Němec ( ) z IP adresy 213.226.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Němec, Humpolec - http://www.autoskolahumpolec.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Lékařský posudek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.