jak poznam na ceske dalnici konec nejakeho ustanoveni (rychlost, predjizdeni) ?

• Od: cizinec v Cechach jak poznam na ceske dalnici konec nejakeho ustanoveni (rychlost, predjizdeni) ?
    Na zapadnich silnicich A,D je na rozdil Ceska zakaz predjizdeni a nebo snizena rychlost ukoncen opet tabuli (zacatek-konec). V Cesku ukonci platnost 1. tabule krizovatka sama. Ale jak je to na ceske dalnici, tam zadne krizovatky nejsou !!! Projizdel jsem Ceskem a vubec jsem se nevyznal kde narizeni konci.

Vloženo 11. května 2015 (20:19) uživatelem cizinec v Cechach z IP adresy 80.108.XX.XXX
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: jak poznam na ceske dalnici konec nejakeho ustanoveni (rychlost, predjizdeni) ?
      Křižovatka je místo, kde se dvě pozemní komunikace setkávají, nebo protínají. Tzn. každý nájezd je křižovatka. A techniky vzato i sjezd je křižovatka. Na západních silnicích to mají zbytečně přeznačkované.

Vloženo 19. května 2015 (20:20) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek jak poznam na ceske dalnici konec nejakeho ustanoveni (rychlost, predjizdeni) ? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.