Rozšíření ŘP

• Od: Honza Rozšíření ŘP
    Dobrý den, když si rozšiřuji ŘP sk.T na B a C. Vím že když neudělám testy tak mi seberou stávající ŘP. Zajímalo by mě jestli stávající ŘP sk.T by mi vrátili až po úspěšné opravě? Myslím komletně testy+jízdy+technika....A nebo by stačilo při opravě udělat testy a vrátili by mi Téčko ?

Vloženo 17. května 2015 (15:10) uživatelem Honza z IP adresy 46.23.XX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Rozšíření ŘP
      "nic Vam neseberou" :-)

Vloženo 18. května 2015 (11:11) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: honza RE: RE: Rozšíření ŘP
        Mě bylo řečeno že když neudělám testy že mi ho seberou.

Vloženo 18. května 2015 (18:09) uživatelem honza z IP adresy 46.23.XX.XX
        • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: RE: Rozšíření ŘP
          To Vám řekli blbě.

Vloženo 19. května 2015 (20:15) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření ŘP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.