Autoškola Heku je to nejlepší

• Od: Kubíková K. ( ) Autoškola Heku je to nejlepší
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola HeKu, Praha 4

Dobrý den,

autoškolu HeKu si nemohu vynachválit, je to ta nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat. Paní Kubínová je výborná, sympatická paní, která na své klienty nekřičí, neuráží je a není na ně nepříjemná. Naopak dodává sebevědomí a jistotu. Nikdy jsem neodcházela s brekem a vždy jsem se na jízdy těšila. Umí výborně ke zkouškám připravit a nic nešidí. Je to paní na pravém místě. Co píše na svých webových stránkách je jen pravdivé a má i super ceny. Opravdu mohu jen a jen a jen doporučit. S autoškolou HeKu je cesta za řidičským průkazem opravdu příjemna a za to děkujeme paní Kubínové!

Vloženo 26. května 2015 (11:50) uživatelem Kubíková K. ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola Heku je to nejlepší v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.