Přísnost magistrátu

• Od: Líza ( ) Přísnost magistrátu
    Je pravda, že občan jiného statu EU si muže dělat řidičak v ČR jen poprvé? Prý když mu byl odebrán, tak dělat si autoškolu a psychotesty tady je zbytečné, protože ho na magistratu proklepnou v databázi přislušného státu? Nebo v Praze jsou loajalnějši?? A taky prý k přechodnému pobytu potřebuje mít zaměstnáni tady-jako vztah k ČR, nestačí tady mít pracovní cesty nebo přitelkyni. Takhle si vykládají zákoník v Plzni. Nejsou někde jinde-v Praze benevolentnější??

Vloženo 29. července 2015 (22:55) uživatelem Líza ( ) z IP adresy 212.79.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Přísnost magistrátu
      Pokud ma nekdo zakaz rizeni v jinem state EU tak pochopitelne mu v CR zakaz neprominou .Jiz pri vyplnovani zadosti podpisem potvrzuje ze neni v zakazu !

Vloženo 30. července 2015 (10:56) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přísnost magistrátu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.