úraz v autoškole

• Od: Alím úraz v autoškole
    Dobrý den
    Dcera (15let)při skončení jízd a dávání motocyklu na stojánek ztratila rovnováhu a upadla i s motorkou a při pádu si zlomila ruku v lokti. Instruktor jí nedal ani první pomoc a poslal jí domů s tím, že když jí to bude bolet má si zajít k doktorovi.Je to v pořádku? A druhý dotaz dělá si řidičák skupiny AM, ale při jízdách po městě používají motorku 125ccm,to je také v pořádku? Pan majitel autoškoly je dost arogantní a odmítá to s námi jakkoli řešit. Děkuji moc za radu.

Vloženo 10. října 2015 (19:30) uživatelem Alím z IP adresy 62.141.X.XXX
    • Od: Autoskola NEUMANN Dvur Kralove ( ) RE: úraz v autoškole
      Pouziti motocyklu 125 cm3 je vporadku , max rychlost pri jizdach je pak do,45 km/h.

( u nas pri davani na stojanek vetsinou jistime z druhe strany , ale to urcite neni nic neobvykleho , nevim nebyl jsem pritomen u Vami popsane situace , nechci obhajovat ani obvinovat instruktora , na druhou stranu jak popisujete doporucil ji navstevu lekare , to ze ji pripadne sam neodvezl to uz je spis na jednotlivci a pristupu jak vyhodnoti vzniklou situaci )

Vloženo 11. října 2015 (09:55) uživatelem Autoskola NEUMANN Dvur Kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
      • Od: Alím RE: RE: úraz v autoškole
        Dobrý den
        Děkuji za odpověď. Vím,že se to může stát,ale když mi ubrečená dcera volala ať pro ní přijedu, že má asi zlomenou ruku, tak jsem rozhodně nečekala, že jí najdu samotnou na parkovišti. Myslela jsem, že se o ní někdo postará alespoň do mého příjezdu.Pan instruktor a zároveň majitel autoškoly podle mne pochybil a neposkytl jí ani první pomoc.Prostě jí řekl, že když chce jezdit na motorce musí počítat i s pádem a poslal jí pryč. Je nezletilá a já myslela, že je pod dozorem zodpovědné dospělé osoby. Zvažuji podání žaloby za neposkytnutí pomoci. Nemohl přeci vědět jak moc si ublížila a jestli ještě někde nezkolabuje. To opravdu v autoškole nejsou pro tyhle případy nějaké postupy? To abych jezdila všude s ní a hlídala jí?

Vloženo 11. října 2015 (18:44) uživatelem Alím z IP adresy 93.91.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek úraz v autoškole v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.