Autoškolu Kredit v Plzni vřele doporučuji

• Od: Barča B. Autoškolu Kredit v Plzni vřele doporučuji
    Dobrý den. Jmenuji se Barča. Je mi 27 a teprv nedávno jsem poprvé absolvovala autoškolu. Lidé v autoškole Kredit v Plzni byli vždy vstřícní a pohodoví. Výuka byla jasná, přehledná, kvalitní a v pohodovém duchu. Obzvlášť musím vychválit svého učitele Míru Zahradníka, který se mnou měl dostatek trpělivosti. :-)) Též musím zmínit, že cena autoškoly je velmi slušná. Takže všem z Plzeňska, kteří jste v rozpacích ohledně volby autoškoly, tuto autoškolu vřele doporučuji.

Vloženo 29. října 2015 (18:46) uživatelem Barča B. z IP adresy 46.13.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškolu Kredit v Plzni vřele doporučuji v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.