Pravidla - zákaz zastavení před vjezdem na komunikaci

• Od: V. Kubín ( ) Pravidla - zákaz zastavení před vjezdem na komunikaci
    V rámci "revitalizace sídliště" byly provedeny změny chodníků a parkovacích míst a interpretace MP k zákazům zastavení a stání neodpovídá dle mého názoru Silničnímu zákonu. Proto mám dvě otázky:
    1) můžu podélně parkovat na zpomalovacím prahu označeném značkou A7b (Pozor, zpomalovací práh), zbývá-li dostatečná šířka pro průjezd ostatních vozidel?
    2) může být "místo ležící mimo komunikaci" (příjezd k výměníku) oddělen od samotné komunikace chodníkem, nebo je tento chodník součástí samotného "místa ležícího mimo komunikaci"
    Děkuji za odpovědi případně za typy, na koho se s podobným dotazem obrátit.

Vloženo 11. listopadu 2015 (22:27) uživatelem V. Kubín ( ) z IP adresy 86.49.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Pravidla - zákaz zastavení před vjezdem na komunikaci v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.