řidičský průkaz

• Od: Hedus řidičský průkaz
    Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ,když jsem udělala zkoušky (testy+jízdy)stačí se zastavit na úřadě a zažádat si o řidičský průkaz nebo musím čekat až dostanu nějaké potvrzení z auotoškoly?Děkuji

Vloženo 21. prosince 2015 (18:09) uživatelem Hedus z IP adresy 10.50.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: řidičský průkaz
      Dobrý den. Je sice zvláštní, že Vám to neřekl komisař po zkoušce, ale na nic nečekejte a zajděte na evidenci řidičů a řekněte, že jste dělala zkoušky a jdete si zažádat o řidičský průkaz. Budete potřebovat OP, 50 Kč a fotografii.

Vloženo 21. prosince 2015 (19:17) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.