rozšíření řid.oprávnění

• Od: Leon ( ) rozšíření řid.oprávnění
    Dobrý den, prosím o info mám řid.opr.sk.A,B,C a profi řid.ten je ale neplatný protože nemám potřebné školení. Chci si rozšířit řid.opr.na skupinu D.Jak mám postupovat a hlavně kolik vše stojí.Děkuji. V.Švehla

Vloženo 16. ledna 2016 (20:57) uživatelem Leon ( ) z IP adresy 89.102.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: rozšíření řid.oprávnění
      Dobry den , vyberte si pro Vas vhodnou autoskolu , a zahajite normalni vycvik rozsireni z C na D . Cena kolem 15 tis. , doporucuji soucasne C+E , v prubehu autoskoly tzv. obnovite profesak sk.C (35 h) , a po absolvovani autoskoly na D pripadne E , rozsirite profesak na sk. D (45 h) ., A TIM MATE ridicaky na vse a profesaky taky na vse :-) ceny profesaku atd. vam reknou v autoskole ve skolicim akreditovanem stredisku .

Vloženo 17. ledna 2016 (10:21) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: leon ( ) RE: RE: rozšíření řid.oprávnění
        Děkuji za odpověd a přeji hezký den. V.Švehla

Vloženo 17. ledna 2016 (11:26) uživatelem leon ( ) z IP adresy 89.102.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek rozšíření řid.oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.