PARKOVANÍ

• Od: Baťa (mi****ak@se****.cz) PARKOVANÍ
    Potřebuji radu jak máme řešit problém s parkováním na naší ulici.Po celé délce ulice je vyznačen parkovací pruh V 10 d, v jednom úseku je přechod pro chodce a před tím přechodem umísťena dopr.značka zákaz zastavení B 28.Městská policie pokutuje vozidla,parkující za přechodem která stojí v místech kde je vyznačen parkovací pruh a tvrdí,že značku B28 ruší až nejbližší křižovatka,která je asi po 200m,přitom označení parkování značkou P s vyobrazením způsobu parkování částečné stání na vozovce a chodníku je na začátku ulice.Má MP pravdu?15 let bylo vše O.K. a tyto problémy začaly před měsícem.Děkuji za radu.

Vloženo 19. února 2016 (23:49) uživatelem Baťa (mi****ak@se****.cz) z IP adresy 89.177.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek PARKOVANÍ v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.