Řidičák na motorku bez omezení.

• Od: Mikes Řidičák na motorku bez omezení.
    Zdravim chci se zeptat je mozne udelat ridicske opravneni na (neomezenou moto) je mi 20 a ridicak na 125ccm mam od 16 let. A jeste se chci zeptat jaka je cena tohoto kurzu dekuji.

Vloženo 29. února 2016 (13:22) uživatelem Mikes z IP adresy 46.135.XXX.XX
    • Od: honza ( ) RE: Řidičák na motorku bez omezení.
      Oprava ( přeskočilo mně číslo)- ve 24 letech!

Vloženo 29. února 2016 (21:25) uživatelem honza ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
    • Od: honza ( ) RE: Řidičák na motorku bez omezení.
      Až v 21!
      Celý výcvik!
      Cena bude díky novým podmínkám hodně rozdílná - okolo 15.000,-!

Vloženo 29. února 2016 (21:23) uživatelem honza ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Řidičák na motorku bez omezení.
      Dobrý den , vzhledem k Vašemu věku můžete pouze A2 do 35 kW , neomezenou AZ ve 24 nebo po 2 letech praxe A2 . Cenu budete muset přímo u autoškoly ve které budete výcvik absolvovat . (některé autoškoly mají zatím pozastaveny ceny vycviku vzhledem k novele zákona ktera změnila průběh vycviku a hlavně závěrečné zkoušky )

Vloženo 29. února 2016 (21:22) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák na motorku bez omezení. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.