ŘP skupiny B a obytný přívěs

• Od: Hana ŘP skupiny B a obytný přívěs
    Dobrý den, prosím stačí mi "B" k tažení malého bržděného obytného přívěsu, která má pohotovostní hmotnost 711kg? Celková hmotnost soupravy nepřesáhne 3500kg. Pokud ne jak se dá dodělat E? Testy jízdy....?

Vloženo 10. března 2016 (12:48) uživatelem Hana z IP adresy 78.80.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: ŘP skupiny B a obytný přívěs
      Celkova hmotnost soupravy nepresahuje 3.5 t ? Uvedena hmotnost celkova v TP a sectena hmotnost soupravy ! Pak by Vam stacila sk. B ! Pokud ne tak bud B+E : testy, jizdy , a nebo B96 bez testu ! B96 celkova hmotnost soupravy pak omezena do 4.250 kg .

Vloženo 10. března 2016 (18:59) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek ŘP skupiny B a obytný přívěs v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.