problém s křižovatkou tvaru T

• Od: baron ( ) problém s křižovatkou tvaru T
    Zákaz stání pltí na křižovatce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před hranicí křižovatky a 5 m za ní; tento zákaz neplatí v obci na křižovatce tvaru "T" na protější straně vyúsťující pozemní komunikace,

Ale vozovka je užší než 6 m, takže při stání na protější straně vyústění se nesplní podmínka "vzdálenost 5 m za hranicí křižovatky vyúsťující pozemní komunikace", ani "při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy".

Podle mého názoru zde není možné stát?

Vloženo 22. dubna 2016 (15:43) uživatelem baron ( ) z IP adresy 5.104.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: problém s křižovatkou tvaru T
      Pokud je méně než 6 m, nesmí se tam stát. Zastavit ano, pokud zůstanou alespoň 3 m pro oba dva směry jízdy.

Vloženo 1. května 2016 (20:59) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek problém s křižovatkou tvaru T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.