Pokud udělám B, ale C ne můžu žádat?

• Od: Elpacino ( ) Pokud udělám B, ale C ne můžu žádat?
    Udělal jsem řidičák skupiny B, ale na C se nezadařilo při jízdě. Budu dělat opravnou zkoušku ale nevím kdy. Můžu zažádat o řidičák?

Vloženo 24. května 2016 (11:05) uživatelem Elpacino ( ) z IP adresy 80.251.XXX.X
    • Od: autoŠkola neumann dvůr králové ( ) RE: Pokud udělám B, ale C ne můžu žádat?
      máte sdružený výcvik B+C ( na nějakém učilišti, škole ) , tzn. měl by jste dokončit nejdříve úspěšně i jízdu sk.C .

Vloženo 24. května 2016 (23:00) uživatelem autoŠkola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Pokud udělám B, ale C ne můžu žádat? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.