Autoškola na jedničku

• Od: JíraJíra (j**9@se****.cz) Autoškola na jedničku
    Znáte někdo tuto autoškolu?Myslím,že to je autoškola Jupiter.Ještě nemají povolení,motají se kolem toho stejní lidé,kteří v loňském roce zkoušely odzkoušet některé žáky v jiných autoškolách,protože v Praze fungovali protiprávně....No byl bych velice opatrný než bych jim dal korunu.Navíc ty jejich ceny jsou již podezřelé,o to víc bych se bál takovéhle autoškoly.Navíc ve fotogalerii je právě to samé auto,se kterým nelegálně náborovali v loňském roce.....DOPORUČUJI TU NEJVYŠŠÍ OPATRNOST A RADĚJI ZVOLIT NĚJAKOU LÉTY PROVĚŘENOU AUTOŠKOLU,KTERÝCH JE V PRAZE VÍC NEŽ DOST!!!

Vloženo 6. června 2016 (16:10) uživatelem JíraJíra (j**9@se****.cz) z IP adresy 85.70.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola na jedničku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.