Autoškola Otisk, Orlová

• Od: Zuzka ( ) Autoškola Otisk, Orlová
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Otisk, Ostrava

Dnes jsem úspěšně zvládla zkoušky v této autoškole pod vedením pana Zivaly. Tímto bych mu ještě jednou chtěla poděkovat za trpělivost, ochotu a vstřícnost. Teorie byla vždy vedena v příjemné atmosféře. Vždy vše trpělivě vysvětlil a občas dodal vtipné historky ze života. Z jízd jsem měla strach, ale pod vedením pana Zivaly to každou další jízdu bylo lepší. Také jsem si vyzkoušela jízdu v opilosti a pod vlivem drog(samozřejmě se specialními brýlemi, které mi zapujčil policista). V této autoškole dostanete za svoje peníze mnohem víc. Já jsem byla velmi spokojena a proto doporučuji. Široká Z.

Vloženo 7. června 2016 (23:33) uživatelem Zuzka ( ) z IP adresy 89.176.XXX.XXX
    • Od: Tomáš Otisk ( ) RE: Autoškola Otisk, Orlová
      Velmi děkujeme za pozitivní komentář.
      Tomáš Otisk

Vloženo 9. června 2016 (18:25) uživatelem Tomáš Otisk ( ) z IP adresy 89.102.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola Otisk, Orlová v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.