Dotaz

• Od: Penge ( ) Dotaz
    Dobry den. Som slovak a bydlim tu pres 4 roku aj prechodny pobyt uz mam pres 4 roku, ale pocas autoskoly (ktery jsem uz uspesne zvladol) som sa musel prestahovat do noveho podnajmu. A moja otazka je jestli muzu uplatnit novy prechodny pobyt na kterem neni 185 dnu na vydej RP? Anebo muzu pouzit to stary?

Vloženo 13. června 2016 (11:00) uživatelem Penge ( ) z IP adresy 178.209.XXX.XX
    • Od: autoŠkola neumann dvůr králové ( ) RE: Dotaz
      Prokazujete délku pobytu na území ČR , a jestli se mezitím přestěhujete na jinou adresu nebude hrát roli . .

Vloženo 13. června 2016 (23:00) uživatelem autoŠkola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.