Propadlý řidičák

• Od: Lesanda ( ) Propadlý řidičák
    Dobrý den, můj syn si udělal řidičák skupiny B a C přes školu, bohužel řidičák skupiny C si nevyzvedl neboť slyšel že má na to 5 let a tím že ho zatím nepotřeboval to neřešil jenže teď po roce zjistil že je na to jen 6 měsíců a bylo mu řečeno že mu řidičák propadl a musí znovu udělat zkoušky a testy, v autoškole kde ho dělal mu sdělili že si nejdřív musí udělat psychotesty a pak ho pustí na jízdy a testy, prý to bude stát kolem 4000 korun. prosím má s tím někdo zkušenosti?

Vloženo 24. srpna 2016 (20:10) uživatelem Lesanda ( ) z IP adresy 185.73.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Propadlý řidičák
      Na vyzvednutí řidičáku je opravdu max. půl roku. S těmi psychotesty nevím. Na to se zeptejte na odboru dopravy, kde o řidičák žádáte. Ke zkouškám Vás předvádí autoškola a oni mají své podmínky k předvedení ke zkoušce. Myslím si, že bude potřeba si udělat několik doplňujících jízd, aby se do toho opět dostal.

Vloženo 28. srpna 2016 (09:46) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Propadlý řidičák v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.