autoškola po šedesátce

• Od: Ivana autoškola po šedesátce
    Je mi 65 let. DO této doby řídil pouze manžel, s tím, že neustále tvrdil, že ženy jsou špatné řidičky, V současné době bohužel začíná mít celou řadu zdravotních potíží a omezení. Přemýšlím, že mi nezbyde nic jiného než se pokusit udělat autoškolu. Už proto, že je nutné ho občas dopravit k lékaři. Má s autoškolou v pozdním věku někdo zkušenosti. Budu vděčná za každou radu.

Vloženo 28. srpna 2016 (16:20) uživatelem Ivana z IP adresy 90.180.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: autoškola po šedesátce
      Dobrý den. Pokud se do toho pustíte, nebude to pro Vás lehké. Bude Vás to stát dost úsilí a peněz. Možná by bylo vhodné si promluvit s učitelem autoškoly v místě, kde bydlíte a říci mu, aby Vám případně řekl, pokud by Vám to nešlo, že nemá smysl pokračovat dál. Zkuste ještě zvážit jinou variantu, než je autoškola.

Vloženo 28. srpna 2016 (22:29) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoškola po šedesátce v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.