průběh kurzu

• Od: Kája průběh kurzu
    Dobrý den,chtěla bych vědět,jak má probíhat standartní kurz na řidičský průkaz skupiny B. Syn chodí do kurzu od dubna, v květnu začal jezdit, pak autoškola udělala 5 týdnů pauzu (auto v opravě, dovolená). Pak znovu začal jezdit a během 20 dnů odjezdil 18 hodin, někdy i 4vyučovací hodiny najednou. Ke zkouškám ho nakonec neposlali a odložili je na začátek srpna, pak si učitelka udělala úraz a vše o měsíc posunula. Po sedmi týdnech si zaplatil 6 hodin, aby se do toho alespoň trochu dostal.Jízdy u zkoušky neudělal. Tak si znovu zaplatil jízdu, protože zkoušky měl mít příští týden, ale včera napsali, že se zkoušky odkládají o další týden. Ještě bych chtěla vědět, zda mají mít také jízdu za snížené viditelnosti (večer).
    Nevím, kde si můžu na přístup autoškoly stěžovat, protože mi to přijde jako tahání peněz z těch dětí za jízdy navíc. My jako rodiče s ním můžeme jet někde na soukromém pozemku, ale to mu v provozu moc nepomůže.

Děkuji za radu

Vloženo 7. září 2016 (08:13) uživatelem Kája z IP adresy 90.182.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek průběh kurzu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.