Testy

• Od: Radovan ( ) Testy
    Dobrý den. Mám ŘP sk. C. Od základního kurzu na škole jsem nejezdil v náklaďáku (10 let). Můj zaměstnavatel mi nyní zaplatil C+E + profesák. S autoškolákem se domluvili aby to bylo co nejrychleji. Absolvoval jsem jednu hodinu jízdy bez vleku, dnes s vlekem, 2 x jsem si zacouval na 10 m. Bylo mi řečeno,že testy budu dělat teď ve středu včetně jízd. Dnes je neděle. Neumím nic, včetně techniky, zdravovědy naježděno 2 hod. Může vubec takto autoškola postupovat? Veškerá školení proběhla přes razítka. V případě neúspěchu u zkoušek opravdu nechci riskovat odebrání zbytku ŘP. Díky za odpověď.

Vloženo 18. září 2016 (12:35) uživatelem Radovan ( ) z IP adresy 185.52.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Testy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.