Autoškola Club

• Od: sandra ( ) Autoškola Club
    Dělala jsem asi před půlrokem autoškolu Club v centru Ostravy. Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Učitelé skvělí, až na jednoho, který byl nervní a neuměl správně řídit. Tím je myšleno, radil jak řídí on své vlastní vozidlo, ikdyž se od žáků autoškoly očekávalo něco jiného. Dupal na brzdy zbytečně, sahal neustále na volant atd.. Ke konci mi sdělil, že většinou je u motorek a moc zkušeností s výukou řízení auta nemá a že ho to ani nebaví. Na druhou stranu mohu jen doporučit pana Pruzska, ten byl opravdu skvělý, pohodář a naučil mě opravdu nejvíce. Hodně jsem ocenila, že tahle autoškola má nejprve lekce a poté až samotné jízdy, tudíž jsem na jízdy šla teoreticky připravená a méně vystresovaná. Mnoho informací jsem si zapamatovala již z hodin a nebyla potřeba se tolik připravovat na závěrečné testy. Jednání autoškoly bylo celkově rychlé a bez problémů. Za mě super volba!

Vloženo 18. října 2016 (16:29) uživatelem sandra ( ) z IP adresy 89.177.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola Club v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.