Propadlá zkouška z teorie

• Od: Petr ( ) Propadlá zkouška z teorie
    Dobrý den, úspěšně jsem složil zkoušku z teorie, ale ani během šesti měsíců od těchto testů mi nebyla umožněna zkouška z jízd. Jedná se o motocykl. Celkem byly vypsány 2x zkoušky, ale neuskutečnily se z důvodů poruchy resp. počasí. Mám nárok požadovat od autoškoly vrácení "školného"? Děkuji, Petr.

Vloženo 25. října 2016 (09:09) uživatelem Petr ( ) z IP adresy 83.208.XX.XXX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: Propadlá zkouška z teorie
      6 měsíců nebyla zkouška na motocykl ? Nám teď čekají žáci 2 týdny kvůli počasí , ale 6 měsíců ?

Vloženo 25. října 2016 (11:57) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
      • Od: Petr ( ) RE: RE: Propadlá zkouška z teorie
        Byl by to ten lepší scénář. Ten horší je, že během listopadu proběhnou konečně zkoušky, a pokud nebudu úspěšný, kurz "propadne", protože do konce dubna, kdy vyprší ona 6ti měsíční lhůta, už magistrát žádné zkoušky s největší pravděpodobností neuskuteční.

Vloženo 25. října 2016 (17:17) uživatelem Petr ( ) z IP adresy 37.48.X.XX
        • Od: petr ( ) RE: RE: RE: Propadlá zkouška z teorie
          Opravuji, do konce února. V dubnu by se možná už jezdit dalo.

Vloženo 25. října 2016 (19:38) uživatelem petr ( ) z IP adresy 37.48.X.XX
          • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: RE: Propadlá zkouška z teorie
            Aha tak už se začínám orientovat :-) Od prvni zkoušky máte skutečně 6 měsíců na úspěšné zvládnutí. Magistrát Vás zkouší , autoskola předvádí ke zkoušce , autoskola splnila vse co asi měla a mohla. Musíte tedy věřit v počasí ( ono ještě sluníčko vyleze ) :-) Každopádně ještě k puvodnimu dotazu : autoskola Vás ke zkouškám tedy přihlásila pak tedy nemůžete požadovat platbu za výcvik zpátky. Úřad uskuteční zkoušky za odpovídajících podmínek na jízdu na motocykl, hlavně se jedná o cvičnou plochu .

Vloženo 25. října 2016 (21:37) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 89.203.XXX.XXX
            • Od: petr ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Propadlá zkouška z teorie
              Ve smluvních podmínkách AŠ stojí toto: "Autoškola se zavazuje poskytnout žadateli teoretickou výuku a praktický výcvik k získání řidičského oprávnění a dále zajistit žadateli konání závěrečné zkoušky z odborné způsobilosti"
              Dle právníka je to jasné nedodržení smluvních podmínek. Nemám žádnou smlouvu s Magistrátem. A ani mít nemohu.

Vloženo 27. října 2016 (12:07) uživatelem petr ( ) z IP adresy 83.208.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Propadlá zkouška z teorie v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.