Otáčení se na křižovatce tvaru T s pomocným zrcadlem a přechodem

• Od: dady Otáčení se na křižovatce tvaru T s pomocným zrcadlem a přechodem
    Dobrý den.
    Stala se mi nemilá věc.Zastavil jsem na křižovatce tvaru T na vedlejší silnici a dával přednost vozidlům která jsem viděl v pomocném zrcadle na protější straně křižovatky.Vedlejší je na delší straně T a na všech třech částech je přechod pro chodce.
    Po hlavní přijela dodávka,zastavila(vlastně mě zablokovala)na přechodu a začala couvat na moje auto a otáčet se.Díky tomu,že za mnou nic nestálo jsem zařadil zpátečku a couvl.Jinak by do mě naboural.Jak by byla posouzena tato nehoda, ke které by došlo,kdyby za mnou stálo jiné vozidlo a já bych neměl kam couvnout?

Vloženo 11. ledna 2017 (14:38) uživatelem dady z IP adresy 213.211.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Otáčení se na křižovatce tvaru T s pomocným zrcadlem a přechodem v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.