Špatný komisař

• Od: Beruška ( ) Špatný komisař
    Kde si stěžovat pokud komisař bez důvodu nechává opakovat jízdy lidí kteří si na jednoho stěžují je mnoho a nic se neděje

Vloženo 25. ledna 2017 (18:40) uživatelem Beruška ( ) z IP adresy 85.207.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Špatný komisař
      Záznam o zkoušce "protokol" žák nebo případně instruktor autoškoly podepisuje a tam je uvedeno a zdůvodněno proč žák neprospěl , proto mě zaráží Vaše cituji : "BEZ DŮVODU" . Stěžují si na Odboru dopravy příslušného úřadu ? Autoškola která žáky předvádí nic nenamítá na průběh zkoušky ?

Vloženo 25. ledna 2017 (22:24) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
      • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: Špatný komisař
        Nevím jak kde, ale v Brně se nic nepodepisuje. Ale je fakt, že u nás mají žáci před komisaři zastání když je to oprávněné.

Vloženo 26. ledna 2017 (17:02) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
        Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Špatný komisař v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.