Další doporučení

• Od: Jdjdb (Paca*******bora@se****.cz) Další doporučení
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Autoškolu jsem úspěšně dokončila skoro před měsícem hned na první pokus. Řidičák na motorku jsem (kvůli neúplným znalostem pohybu na silnici) u jiné autoškoly dokončila až na 4. Pokus. Druhá věc je, že jsem až z Prahy a pan Kudýnek mi proto udělal individuální plán a plně mi vyhověl ve všem. Díky (extra) absolvované cestě do Brna a seznámení s ,,větším" provozem si dnes troufnu jak do centra Prahy, tak na D1 sama.
    Chtěla bych tak poděkovat oběma lektorům jak za vyhovění (opravdu se vším!), tak za skvělou přípravu na ,,život na silnici". A samozřejmě vřele doporučuji ;-).

Vloženo 11. února 2017 (19:09) uživatelem Jdjdb (Paca*******bora@se****.cz) z IP adresy 37.48.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Další doporučení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.