Žádost o vydání řidičského průkazu

• Od: Kuba98 Žádost o vydání řidičského průkazu
    Dobrý den, úspěšně jsem složil testy i závěrečné jízdy z autoškoly na skupinu B, ale nedostal jsem žádné potvrzení. Chtěl bych se tedy zeptat jestli nějaké písemné potvrzení potřebuji při žádosti o vydání řidičského průkazu nebo jestli mne po úspěšném složení závěrečných jízd zapsali někam do registru a stačí když přijdu na magistrát a tam předložím svůj občanský průkaz a oni si mne v tomto registru najdou?
    Děkuji za odpověď

Vloženo 24. dubna 2017 (12:50) uživatelem Kuba98 z IP adresy 90.180.XX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: Žádost o vydání řidičského průkazu
      Měl by jste potvrzenou žádost o úspěšných zkouškách dostat. A nebo Vám to nechali přímo na odboru dopravy oddělení řidičských oprávnění, ale to Vám asi řekli.

Vloženo 24. dubna 2017 (16:42) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Žádost o vydání řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.