Závěrečná jízda

• Od: Zuzana Závěrečná jízda
    Dobrý den, chtěla bych se informovat jak postupovat v dané situaci, jestli se dá nějak řešit. V průběhu závěrečné zkoušky Vás na křižovatce (přimáčkne a urazí zrcátko) kamión..načež ujede. Zkoušející nijak nereaguje a v konečné fázi jízdy neabsolvujete. Má komisař zkoušku přerušit a povolit opravu, či nikoli. Děkuji za odpověď

Vloženo 26. dubna 2017 (10:58) uživatelem Zuzana z IP adresy 91.103.XXX.XXX
    • Od: Efan (Zab******a97@gm****com) RE: Závěrečná jízda
      No podle mne to je zavisle na vice faktorech. Jesli si poradne sledovala zrcatka, jestli si jela po prave strane a ne ve stredu vozovky, kazdopadne ja bych hodil vystrazny a zajel ke krajnici, pak at se panove rozhodnou jak chteji. Jelikoz auto nema zrcatko, tak to muzou brat tak, ze neni spusobile k provozu hlavne z hlediska bezpecnosti napr. Pri predjizdeni a pod. Dle meho nazoru to muze byt treba tohle. Zeptala ses proc ti to tedy nedali?

Vloženo 27. dubna 2017 (19:12) uživatelem Efan (Zab******a97@gm****com) z IP adresy 109.81.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečná jízda v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.