Vrah kocek v Hodonine

• Od: einstein Vrah kocek v Hodonine
    Vrah kocek vystupuje na portalu "diskutnici" pod prezdivkou "KarelVoprcalek" na foru "Voprcalkoviny","Bylo za komunistu lepe?","Souziti se psem" atd.
    Chlubil se,ze zabil 80 a vice kocek v Hodonine,byvaly myslivec.A ze to dela stale.Dejte si pozor na sva zvirata.
    Prosim najdete ho a rozbijte mu hubu!!

Vloženo 24. května 2017 (14:01) uživatelem einstein z IP adresy 73.52.X.XX
    • Od: hodonin? RE: Vrah kocek v Hodonine
      tak voprcalku pockej vono se ti to vše jednou vrati-zmrde jeden.

Vloženo 7. srpna 2018 (21:38) uživatelem hodonin? z IP adresy 46.23.XX.X
      • Od: VoprsalekJeHrdina (ma****ral@ce*****.cz) RE: RE: Vrah kocek v Hodonine
        Bohužel mám názor že zabíjení volně se pohybujících se koček je pouze chránění životního prostředí. Vaše volně nehlídaná kočka zabíjí na co přijde( nemáte žádný vliv na to co vaše zvíře zabije, a když někdo zabije to vaše zvířátko tak se zlobíte). Kočka má být zavřená doma.

Vloženo 28. července 2021 (15:57) uživatelem VoprsalekJeHrdina (ma****ral@ce*****.cz) z IP adresy 85.163.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vrah kocek v Hodonine v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.