Rozšíření řidičského oprávnění

• Od: Michal ( ) Rozšíření řidičského oprávnění
    Zdravim, Chtěl bych se zeptat jak probíhá rožšíření řidičského průkazu z A2 na neomezené.. Dělají se pisemné i praktické zkoušky? Jak zjištujete že dotyčný má doopravdy 2 roky odježdených? Děkuji.

Vloženo 9. června 2017 (10:46) uživatelem Michal ( ) z IP adresy 10.147.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Rozšíření řidičského oprávnění
      Zjišťuje se datum získání skupiny A2 ( odježděno není zjistitelné ) :-) Rozšíření bez testů , žadatel při závěrečné zkoušce ukáže 10 manévrů na cvičné ploše a pak samostatná jízda město.

Vloženo 10. června 2017 (06:56) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření řidičského oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.