Závěrečné zkoušky

• Od: Abertos Závěrečné zkoušky
    Je pravda že instruktor může zažádat o zkoušky na úřadě až po dni mých 18 narozenin? Já si furt myslel že zažádat může už před 18narozeninama, a až na ty zkoušky musím mít osmnáct let. Kvůli tomu se mě to teď prodlouží o pár týdnů navíc, jelikož musím čekat až mě ten termín úřad zadá.
    Děkuji za odpověď.

Vloženo 25. června 2017 (23:12) uživatelem Abertos z IP adresy 213.226.XXX.X
    • Od: neprávník RE: Závěrečné zkoušky
      Dokonce Vás nemůže ani ukončit (poslední jízda/výuka) před dnem 18. narozenin. viz 247/2000 Sb. par. 13 odst. 1 a)

Vloženo 26. června 2017 (12:45) uživatelem neprávník z IP adresy 37.48.XX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: Závěrečné zkoušky
      Ukončení výcviku až pri dovršení věku. Teprve pak následně může ohlásit ukončení a přiřadit termín zkoušky po dohodě úřadu.

Vloženo 26. června 2017 (12:43) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečné zkoušky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.