Vydání řidičského průkazu

• Od: mafie Vydání řidičského průkazu
    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak mám nyní postupovat. ŘP jsem si dělala v roce 1995, pak jsem ale neřídila. Nyní bych chtěla začít řídit, ale nemohu najít ani ten propadlý ŘP. Musím podat klasickou žádost a potřebuji k tomu jen vyplnit formulář a foto?
    Děkuji.

Vloženo 10. července 2017 (05:49) uživatelem mafie z IP adresy 37.48.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Vydání řidičského průkazu
      Dobrý den , vyřízení na úřadě jak píšete formulář + foto + 50 Kč

Vloženo 11. července 2017 (15:47) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
      • Od: mafie RE: RE: Vydání řidičského průkazu
        A je nějaká sankce za to, že ten propadlý ŘP už nemám?
        Děkuji.

Vloženo 11. července 2017 (20:28) uživatelem mafie z IP adresy 37.48.XX.XXX
        • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: RE: RE: Vydání řidičského průkazu
          Nebudete platit nic , jen vydání 50 kc

Vloženo 11. července 2017 (20:45) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vydání řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.