Počet hodin jízd v autoškole.

• Od: Pavel Jeslínek ( ) Počet hodin jízd v autoškole.
    Už jsem to zde psal, ale neodpustím si to znovu připomenout. I pro pány autoškoláky.
    Každý žadatel musí dostat Průkaz žadatele o řidičské oprávnění. Do něj musí učitel zapsat na začátku výcvikové hodiny datum a čas jízdy a dát podpis. Průkazku musí mít žadatel po celou dobu výcviku u sebe. Na konci kurzu ji odevzdá učiteli. A jízd je celkem 28 hodin (1 h/45 minut). Nelze zkracovat ani při tkzv. rychlokurzu.

Vloženo 17. července 2017 (19:30) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
    Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Počet hodin jízd v autoškole. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.