Placené parkování v jednosměrce

• Od: Honza Placené parkování v jednosměrce
    Dobrý den, chci se zeptat, jak je to s placením parkovného v jednosměrce, když značka placené parkoviště je jen na jedné straně. Znamená to tedy ,že na jedné straně se platit musí a na druhé ne?

Vloženo 21. září 2017 (22:04) uživatelem Honza z IP adresy 213.175.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Placené parkování v jednosměrce
      V jednosměrné komunikaci se parkování i jeho omezení, nebo zákaz stání či zastavení týká vždy té strany, na které se to řeší. Je-li vpravo značka, tak se jedná o pravou stranu a naopak.

Vloženo 29. září 2017 (18:27) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: honza ( ) RE: Placené parkování v jednosměrce
      Nikdo neporadí :(

Vloženo 25. září 2017 (06:46) uživatelem honza ( ) z IP adresy 213.175.XX.XX
      • Od: Uživatel ( ) RE: RE: Placené parkování v jednosměrce
        Dobrý dotaz :-)
        Osobně mám za to,že takovéto situace by měl řešit územně správní úřad,který dopravní a s tím související zařízení nechal nainstalovat.
        V jednosměrné ulici a na pravé straně umístěné automaty na parkovné bych rozumněl,že budu platit za stejnou stranu na které je takové zařízení umístěno. Pokud by byl požadavek platný i pro levou stranu,tak bych měl být jako uživatel komunikace jasně informován(buď informační tabulkou u vjezdu na takovouto komunikaci,či přímo na platebním automatu),že se platí i za druhou stranu. To je dle mého selského rozumu. Hezký den*

Vloženo 28. září 2017 (09:31) uživatelem Uživatel ( ) z IP adresy 81.200.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Placené parkování v jednosměrce v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.