žádost

• Od: Alča ( ) žádost
    Dobrý den, minulý týden jsem neudělala závěrečné jízdy v auotoškole. Když jsem po několika dnech volala majiteli, jak to bude dál, řekl mi,že mám napsat žádost o přidělení kondičních jízd s poznámkou "však víte co se tam píše" a odnést ji do autoškoly. pak mi zavolá, prý mám na to 15 dní od neúspěšné zloušky. Nikde jsem se nedočetla, že by ji někdo psal, co by tam mělo být atd. Jelikož hodně lidí jízdy napoprvé neudělá, tak jsem si myslela, že se o tom bude psát v nějaké diskuzi. Jsou dvě možnosti: buď se psát nemusí, nebo to mají ostatní autoškoly, kromě mé autoškoly, nachystané pro tyto případy a dávají to rovnou žákovi.Můžete mi poradit?
    Moc děkuji za ochotu.

Vloženo 10. října 2017 (14:01) uživatelem Alča ( ) z IP adresy 84.42.XXX.XXX
    • Od: já ( ) RE: žádost
      Narozdíl od autoškoly slon je to malinko jinak. O kondičních jízdách nemluvě, to žádný zákon neupravuje, ale o 15ti dnech zákon přeci jen cosi píše. Přečtěte si zákon 247 par. 32 odst.2 a tam se něco o žádosti k opakované zkoušce dočtete :)

Vloženo 26. října 2017 (22:41) uživatelem já ( ) z IP adresy 213.220.XXX.XX
      • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: žádost
        Na rozdíl od JÁ jsem reagoval na kondiční jízdy. Pletete jabka s hruškama.

Vloženo 27. října 2017 (06:56) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
        Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: žádost
      Co to je za blbost? Žádost? K čemu? 15 dní? Důvod? Co to je za "odborníka"?

Vloženo 10. října 2017 (20:54) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek žádost v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.