Zkušenost

• Od: Aleš ( ) Zkušenost
    Chtěl bych se zde podělit o zkušenost s výše uvedenou autoškolou. Kvůli práci jsem potřeboval rychle RP, tudíž expres verze byla nutnost. Přistup všech pracovníků byl přátelský a s plánováním jízd dle mých možností nebyl problém. Autoškola navíc disponuje třemi stejnými vozy, takže ať jedete s jakýmkoliv učitelem, máte vždy stejný typ vozu. Navíc stejným autem jedete i zkoušky, což je velmi důležité pro zmírnění stresu a dodání sebejistoty. Díky tomu všemu jsem zvládl zkoušky na první pokus :).

Vloženo 12. října 2017 (10:20) uživatelem Aleš ( ) z IP adresy 94.113.XXX.XXX
    • Od: Aleš ( ) RE: Zkušenost
      Jedná se o Autoškolu Dejvice, neznámo proč se to nezobrazilo v hlavičce příspěvku.

Vloženo 12. října 2017 (10:21) uživatelem Aleš ( ) z IP adresy 94.113.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zkušenost v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.