Kam zajít po získání řidičského průkazu?

• Od: 1234 Kam zajít po získání řidičského průkazu?
    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, kam všude je zapotřebí zajít, jakmile člověk prospěje u závěrečné zkoušky. Myslela jsem, že stačí zajít na magistrát města, kde si zažádám nejdříve po týdnu od závěrečných zkoušek o řidičský průkaz. Prý bych ale měla zajít i na odbor dopravy..?? A pro co? Co všechno bych měla vyřídit a kde? Předem moc děkuji za odpovědi.

Vloženo 17. listopadu 2017 (10:13) uživatelem 1234 z IP adresy 178.255.XXX.XX
    • Od: Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: Kam zajít po získání řidičského průkazu?
      Dobrý den , po úspěšně zvládnuté zkoušce jdete na odbor dopravy oddělení řidičských průkazů , tam předáte potvrzenzení o zkouškách ( žádost autoškola a na druhé straně potvrzení Prospěl/a) , vyplníte formulář + fotografii + 50,- Kč . ( nevidím důvod proč nejdříve po týdnu - žádost dostanete do ruky po zkouškách a jdete zažádat )

Vloženo 17. listopadu 2017 (17:54) uživatelem Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
      • Od: Neprávník RE: RE: Kam zajít po získání řidičského průkazu?
        Dobrý den,
        přidávám se k tomu co říká pán ze Dvora vše platí, jen, opravím pro Prahu. Dojedete na Vyšehrad nejlépe, kde si zažádáte, ale obvykle až druhý den, vzhledem k množství zkoušek v Praze v den zkoušky obvykle ještě nejste v systému.

Vloženo 20. listopadu 2017 (11:42) uživatelem Neprávník z IP adresy 89.24.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Kam zajít po získání řidičského průkazu? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.