Výměna

• Od: Tom ( ) Výměna
    Dobrý den je nutné si při rozšíření řidičského průkazu na E. Potřeba vyměnit i kartu do tachografu. Nebo zůstane číslo řidičského oprávněni stejne děkuji.

Vloženo 27. března 2018 (12:30) uživatelem Tom ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Výměna
      číslo ŘP nezůstane stejné , doporučuji vyměnit .Na území ČR problém nebude , ale v zahraničí ( např. Francie problém )

Vloženo 27. března 2018 (22:51) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
      • Od: Tom ( ) RE: RE: Výměna
        děkuji ještě jeden dotaz mam to E hotovo,, řidičak mam připraven k vyzvednutí,, ale nechce se mi tedy platit 700.- a v červnu budu měnit opět z duvodu profesaku,, jak dlouho tam muže byt řidičak bez vyzvednutí,, děkuji.

Vloženo 27. března 2018 (23:49) uživatelem Tom ( ) z IP adresy 109.105.XX.XX
        • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: RE: RE: Výměna
          6 mesicu

Vloženo 28. března 2018 (07:09) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 89.24.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Výměna v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.