Řidičsky průkaz AM a A1

• Od: Matušík ( ) Řidičsky průkaz AM a A1
    Dobrý den.Mám takový dotaz.Pokud vlastním řidičský průkaz skupiny AM musím znovu do autoškoly,když bych chtěl řidičský průkaz skupiny A1?Předem Vám děkuji za odpověď.S pozdravem Matušík.

Vloženo 8. dubna 2018 (19:18) uživatelem Matušík ( ) z IP adresy 88.102.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Řidičsky průkaz AM a A1
      Dobrý den , ano musíte absolvovat výcvik sk. A1 .
      Tzn. chcete motocykl do 125 cm3 od 16 let ?

Vloženo 9. dubna 2018 (23:44) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
      • Od: matušík ( ) RE: RE: Řidičsky průkaz AM a A1
        Myslel jsem si to,ale jeden brepta mi říkal,že skupina AM se na skupinu A1 rozšiřuje automaticky věkem a až u skupiny A2 a A,že se prý musí absolvovat výcvik.Chtěl jsem mit jistotu.Děkuji a přeji hezký den.

Vloženo 10. dubna 2018 (04:38) uživatelem matušík ( ) z IP adresy 88.102.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičsky průkaz AM a A1 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.