Přestoupení do jiné autoškoly

• Od: Lukáš Přestoupení do jiné autoškoly
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli po přestupu do autoškoly mi musí dát bývalý instruktor nějaký doklad o odjetých jízdách v minulé autoškole, abych mohl pokračovat v jízdách a nemusel je dělat znovu. Protože můj bývalý instruktor mi odmítá dát tenhle doklad už od konce června. Předem děkuji za odpověď a poraďte mi prosím jak mám dál postupovat..

Vloženo 9. července 2018 (21:33) uživatelem Lukáš z IP adresy 109.164.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Přestoupení do jiné autoškoly
      Pokud máte uhrazenou platbu minimálně za odjeté jízdy a teorii tak Vám musí předat POTVRZENÍ O ABSOLVOVANÉ VÝUCE A VÝCVIKU a žádost kterou jste dal při zahájení.

Vloženo 18. července 2018 (09:15) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přestoupení do jiné autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.