Objíždění ostrůvku

• Od: agregate1984 ( ) Objíždění ostrůvku
    Zdravím jak je to s objížděním pevných ostrůvku nebo i těch vodorovně značených?

Byl jsem naučený je objíždět vždycky zprava ale poslední dobou se setkávám při dojíždění do práce s tím že na křižovatce "T" kde je ostrůvek ho nikdo neobjiždí.
    Situace jak vypadá je ke shlédnutí na mapách Google, obec Třemošnice, ulice Budovatelů.

Že se tam nedokážou vytočit velké auta a autobusy pochopím a určitě pro ně platí "výjimka" že ho mohou podjet ale osobní vozy?

Jde mi o to že dělám řidičský kurz, zaručeně vím že tuhle trasu pojedu při výcviku a možná i při závěrečných zkouškách a nevím jak se zachovat. Jestli se za hovat podle zákona a ostrůvek objet a způsobit dopravní nehodu nebo se nechat strhnout davem a jezdit jako ostatní a riskovat vyhazov od zkoušek...

Díky za reakce.

Vloženo 9. srpna 2018 (14:59) uživatelem agregate1984 ( ) z IP adresy 37.221.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Objíždění ostrůvku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.