A1+B

• Od: Cocohunter A1+B
    Dobrý den, chci se zeptat na jednu věc. Je mi čerstvě 17 a na auto můžu dělat až za rok jenže chci i na motorku a bohatě mi stačí i 125 což jde A1. A o co jde. Je možné udělat teď A1+B s tím ze na motorku mi ho vydají až ho udělám a na auto až za rok?

Vloženo 19. září 2018 (19:57) uživatelem Cocohunter z IP adresy 85.70.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: A1+B
      Dobrý den , nelze . Musíte samostatně výcvik A1 , a samostatně B. Pokud chcete využít do dovršení věku na sk."B" alespoň řídit na A1 pak tedy výcvik A1 ( nevím jestli ho nyní ještě vzhledem k datumu a vytíženosti autoškol stihnete - než nastane deštivé počasí ) . Každopádně bych pak dělal A2+B , neomezovat se 125 cm3 :-)

Vloženo 19. září 2018 (22:28) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek A1+B v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.