Opětovné získání profesního průkazu.

• Od: Petr Lysek ( ) Opětovné získání profesního průkazu.
    Dobrý den, můj dotaz je na opětovné získání profesního průkazu po návratu k profesi z invalidního důchodu.
    V roce 2015 jsem byl nucen po vážných zdravotních komplikacích ukončit výkon povolání jako řidič MKD,po následné operaci mne byl uznán invalidní důchod třetího stupně. Načeš aby toho nebylo málo, tak v roce 2017 jsem podstoupil další operaci která s tou předešlou neměla spojitost,načeš jsem musel odevzdat komplet dokumenty, řidičák, profesnák. Po uplynutí asi tří měsíců mi řidičák byl vrácen a profesák né, z důvodu že jsem pobiratelem plného invalidního zabespečení,ale situace se vyvíjí tak že na 99% mně invalidní stupeň č.3, bude snížena na stupeň č. 2 nebo 1 a to mi dává možnost se vrátit k profesi řidiče. A stoho plyne dotaz jaký je postup k nově nabytí profesního průkazu a kolik mne to asi bude stát. Dík za radu a odpověď, Petr.

Vloženo 16. října 2018 (09:34) uživatelem Petr Lysek ( ) z IP adresy 82.202.XXX.XXX
    • Od: Autoskola Neumann ( ) RE: Opětovné získání profesního průkazu.
      35 h tzv. Obnova, cca 5 tis

Vloženo 16. října 2018 (13:42) uživatelem Autoskola Neumann ( ) z IP adresy 89.24.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Opětovné získání profesního průkazu. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.